Dafina Zeqiri shpenzoi mijëra euro për dukjen perfekte në fustanin e kuq

53

Dafina Zeqiri pa dyshim që është një nga të preferuarat e publikut shqiptarë.

Këngëtarja e mirënjohur me një karrierë të suksesshme me shumë bashkëpunime, vazhdon të jetë aktive me performanca në vende të ndryshme.

Artistja kujdeset gjithherë që të ketë një paraqitje mbresëlënëse dhe kjo e fundit asaj i kushtoi me mijëra euro.

Faqja e njohur ‘ShqipCloset’ ka zbuluar çmimet e veshjes së saj të fundit e cila kap vlerën prej mbi 100mijë eurove.