Kastrioti i BESËS ‘godet’ BDI-në: Jeni parti e përgjysmuar, do i humbni zgjedhjet tjera

139

I ftuar sonte në emisionin “Argument” në TVM2, është nënkryetari i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi, i cili ka folur për zgjedhjet Presidenciale, dhe për mbështetjen që kjo parti i ka dhënë, kandidatit të pavarur, prof Blerim Reka.

Kastriot Rexhepi në emisionin ARGUMENT e ka përmirësuar parafolësin që tha se BDI është parti e madhe. Rexhepi tha që BDI ishte e madhe, por me daljen e Lëvizjes BESA në skenën politike, BDI është e përgjismuar dhe në zgjedhjet e ardhshme Lëvizja BESA do të jetë faktor kyç në vendimarje./gostivari24.info/