Thursday, November 11, 2021
Manchester United ka barazuar pa gola me Liverpoolin, në derbin klasik të Anglisë. Një ndeshje me shumë nerva dhe ritëm të shpejtë, që ka përfunduar pa gola. Ka qenë një ndeshje e barazpeshuar dhe shumë e kujdesshme nga të dyja...
Lionel Messi ka shënuar tre-golëshin e 50-të të karrierës së tij duke i dhënë fitoren Barcelonës me një përmbysje spektakolare, transmeton Top Channel. Mbrëmjen e së shtunës, Lionel Messi na tregoi edhe njëherë pse cilësohet si lojtari më i mirë...

Postet e fundit