I hedhin mar*iuhanë tek torta, çmenden dasmorët (VIDEO)

42

Një djalë nga Kili ka bërë një çmenduri në dasmën e motrës së tij duke hedhur mar*iuhanë tek torta. Videon e publikoi në Tiktok duke grumbulluar miliona shikime.

Videoja tregon nusen dhe dhëndrin duke prerë tortën në dasmën e tyre, disa momente përpara se gjithçka të ndryshonte.

Pamjet më pas tregojnë disa nga të ftuarit e dasmës duke kërcyer dhe qeshur teksa efektet e substancës kanë filluar të shfaqen.