Moti sot në Maqedoninë e Veriut

35

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashgmtu do të fryjë erë e lehtë.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 10 deri 22 gradë celcius.