Lionel Messi ka shënuar tre-golëshin e 50-të të karrierës së tij duke i dhënë fitoren Barcelonës me një përmbysje spektakolare, transmeton Top Channel. Mbrëmjen e së shtunës, Lionel Messi na tregoi edhe njëherë pse cilësohet si lojtari më i mirë...
Besimtarët myslimanë po kalojnë një nga muajt më të rëndësishëm të fes së tyre siç është muaji i Ramazanit të cilin ata e respektojnë me agjërimin për 30 ditë. Numri i praktikantëve të kësaj mirësie të fesë  janë shtuar vit...
Manchester United ka barazuar pa gola me Liverpoolin, në derbin klasik të Anglisë. Një ndeshje me shumë nerva dhe ritëm të shpejtë, që ka përfunduar pa gola. Ka qenë një ndeshje e barazpeshuar dhe shumë e kujdesshme nga të dyja...
Fanella me numër 4 nga kampioni i 4-fishtë, FC Shkupi gjithmonë në zemrat tona. Sot pranova një dhuratë të veçantë dhe me simbolikë të jashtëzakonshme nga përfaqësuesit e Klubit tonë të zemrës FC Shkupi, Omer Bunjaku, drejtor sportiv dhe...

Postet e fundit