E rëndë në Tiranë/ Bie nga lartësia, humb jetën një punëtor

13

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

57-vjeçari i identifikuar si F.N., ka ndërruar jetë.

Ai dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte në Kashar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.