Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

24

Shkup, 11 prill – Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit dhe në pjesët lindore erë e përforcuar nga drejtimi verior.