BDI nëse nuk ka marrëveshje me Zaevin, do e nxjerr kandidat për president Musa...

0
Ethet e zgjedhjeve presidenciale i ka kapur të gjithë partitë politike në Maqedoninë e Veriut. Më shumë “siklet” ka LSDM-ja e Zoran Zaevit, të nxjerr kandidat të përbashkët me...

Nepotizmi/ Agim Nuhiu gati të dorëhiqet, nuk mund ta përballoj skandalin?!

0
Pas shumë skandalëve për nepotizëm nga ana e qeverisë, një skandal tjetër është zbuluar për zv/ministrin e BDI-së, Agim Nuhiu ku shihet se ai ka punësuar familjarët e tij...

Raste të reja të nepotizmit, vllezër, motra e të tjerë të “rehatuar” në punë...

0
Nuk do të ndalemi deri sa ta nxjerrim në pah të gjithë rrjetin e nepotizmit të pushtetarëve, të cilët kanë përfshirë administratën shtetërore.” Kështu e nisi konferencën për shtyp...

Halil Kastrati, mund dhe duhet te kritikohet, jo vetem ai, edhe por edhe secili...

0
Zana Avdiu Ata nuk jane te shenjte, ata jane njerez, sikurse te gjithe ne. Ata nuk dine asgje me shume se ne, dhe nuk kane ndonje grade me te nalte...

Klasikja angleze nuk ka fitues, Manchester United ndan pikën me Liverpoolin

0
Manchester United ka barazuar pa gola me Liverpoolin, në derbin klasik të Anglisë. Një ndeshje me shumë nerva dhe ritëm të shpejtë, që ka përfunduar pa gola. Ka qenë një...

Ja si e shpëtoi LSDM-ja Trajko Veljanovskin nga burgu

0
Pas zhurmës së madhe se deputeti i BDI-së, Agim Shaqiri ka shpëtuar deputetin e VMRO-së Trajko Veljanovskin nga burgu TetovaSot mëson se Kryetari i Komisionit për emërime dhe mandate,...