SKANDALOZE/ Albinot Maloku nga Kosova del kundër Blerim Rekës, përkrahë Pendarovskin për President?!

0
Albinot Maloku Tanimë, Republika e Maqedonisë së Veriut, ka zgjedhur kandidatët për presidentë. Është Stevo Pendarovski i LSDM-së, ish-kandidat për president në zgjedhjet e 2014-tës, (atëbotë i pa-përkrahur nga BDI-ja...

Nafie Selmani: Do të votoj për Pendarovskin!

0
Vota ime, zgjedhja ime, e drejta ime! Stevo Pendarovski. ❤️ Shkruan ne Fb Nafie Selmani.

TS: Gashin edhe pse nuk e pyet kush, thotë se sonte do ta publikojnë...

0
Kreu i Partisë Alternativa, Afrim Gashi ka shkruar në profilin e tij në Facebook për bisedimet për kandidatin konsensual. “Sapo e përfundova takimin me kryeministrin Zaev dhe diskutuam përsëri për...

LAJMI FUNDIT: BDI përkrahë fuqishëm kandidatin maqedonas, Sela dhe Kasami të vendosur për kandidatin...

0
Lëvizja Besa dhe Aleanca për Shqiptarët përkrahin kandidaturën e Prof. Dr. Blerim Rekës për President të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Si parti opozitare, konsiderojmë se zgjedhjet presidenciale në vend...

Plotësohet “ëndrra” e shqiptarëve/ BESA dhe Aleanca me kandidat të përbashkët në presidenciale

0
Lëvizja Besa dhe Aleanca për Shqiptarët përkrahin kandidaturën e Prof. Dr. Blerim Rekës për President të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Si parti opozitare, konsiderojmë se zgjedhjet presidenciale në vend...

Gent Cakaj takim me Bilall Kasamin: E çmoj kontributin e Lëvizjes BESA që jep...

0
Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i shoqëruar nga sekretari gjeneral, Arjanit Hoxha, realizuan takim me Ministrin në Detyrë për Evropë dhe Punë të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj. Në...