Kasami: Nga Levizja Besa u larguan vetëm ata me ambicje për shefa kabineti, shofera e drejtora

374

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, sonte është i ftuar në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat – M, ku po bisedohet rreth aktualitetit politik në vend dhe për zgjedhjet presidenciale.

Kryetari Besës, Bilall Kasami në Rruga Drejt ka theksuar se nga Besa janë larguar vetëm ata me ambicje për shefa kabineti, shofera e drejtora.