Martohet Luana Vjollca! Pamje ekskluzive nga festa private (VIDEO)

50

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku.

Kurioziteti është i madh aq shumë sa shpesh kemi lexuar lajme të pavërteta mbi “martesën” dhe detajet mbi të. Mirëpo nëse të gjithë po prisnit pamjet ekskluzive nga dasma e saj, ne ju themi: Gëzuar 1 Prillin!

Kaq hermetike sa e mban jetën private Luana Vjollca zor se do e mësonim kaq shpejt apo të kishim foto! Gjithsesi na thoni faleminderit se mund te ishim akoma më të “këqinj” si shumë kolegët tanë sot për 1 Prill!