SKANDALOZE/ BDI-ja shpëton nga burgu Trajko Veljanovskin

161

Në mes tensionesh dhe ngritjesh zëri ka përfunduar seanca e jashtëzakonshme plenare për heqjen e imunitetit të Trajko Veljanovskit. E gjithë kjo që ndodhi sonte më shumë i ngjante një “aktrimi” VMRO-BDI, sepse Talat Xhaferri edhe pse kishte hapësir nuk e vëndoj në votim./TopAlNews/